Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Главна дискусија за фимот

+4
Ane
ninny
Simona
The.Cold.One
8 posters

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1Главна дискусија за фимот Empty Главна дискусија за фимот Чет Jул 02, 2009 12:50 pm

The.Cold.One

The.Cold.One
Администратор
Администратор

Тука можете да го пофалувате/критикувате филмот.

http://www.twilight-mk.org

Simona

Simona
Новороден вампир
Новороден вампир

Филмот е пресупер, го обожавам.

The.Cold.One

The.Cold.One
Администратор
Администратор

Ех,што би сакал Роб и Кристен во приватен живот да се заедно....ама не се.
Инаку филмот е супер.

http://www.twilight-mk.org

ninny

ninny
Администратор
Администратор

Не сум го гледала...но по траилерот е сигурно интересен...и многу би сакала да го гледам

Ane

Ane
Новороден вампир
Новороден вампир

Super e filmot.Sekoja pofalba.

Twilight Freak

Twilight Freak
Новороден вампир
Новороден вампир

FIlmot e extraaaaaaaaa!!!
Preubav..Go obozavama..Omilen mi e =)

Angela-An4i

Angela-An4i
Новороден вампир
Новороден вампир

Екстра е филмот =)

и мене ми е омилен

elena flrodun

elena flrodun
Новороден вампир
Новороден вампир

filmot e super!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
Photobucket
I LOVE HIM!!!!!!!!HI IS THE BEST!!!!!!!!!!!!!!!!

9Главна дискусија за фимот Empty Re: Главна дискусија за фимот Нед Апр 10, 2011 10:39 pm

Edward Cullen

Edward Cullen
Новороден вампир
Новороден вампир

Filov go gledav ped nekoj den.Potoa go gledav i new moon i eclipse i se ga nemozam da prestanam da se voshituvam na ovaj serijal.Koga prv pat izleze Twilight filmot se krevase prasina kolku toj bil dobar kolku toj bil ubav kolku dobra muzika imalo.Na uciliste moite soucenici pravea doolgi debati za filmov togas zamene toa bes nepodnoslivo ednas eden drugar mi go dade filmot jas ne ni go gledav celiot smao si vrtev sceni no kako sto kazav pred nekoj den gi gledav site tri dela.Mi ostavi golem vpecatok.Imase nekoi si kritiki demek lele naucno fantastika i slicno no tematikata na fimlot kako pretpostavuvam i na knigata ne e dali postojat vampiri ili slicno tuku dali e mozno odrzuvanje i prodlabocuvanje na edna vakva zabraneta ljubov.Gi nemam knigite za zal sakam da gi imam no nezna dali voopsto gi ima na makedonski jazik sto nemie problem no neznam ni dali gi ima za prodazba no ne preku net tuku vo Makedonija.Uspesen film koj bi go obozavale site tinejdzeri i povozrasni zatoa sto ima od se po nesto malku ljubov malku naucno fantastika malku akcija film vo koj bitrebalo sekoj da se zaljubi.Imase na net najdov edna misla vo vrska so fimov koja isto taka mi ostavi specatok "Pred da se pojavi filmot Twilight mojot zivot bese nok bez mesecina".Impresivno vo sekoj slucaj si se pronaogam pomalku vo mislava.Neznam dali nekoj ova ke go vidi zosto gledam od odamna nikoj se nema prikluceno no bisakal vaka site znaedno da sporedluvame mislenja za ovaj serijal zaedno da diskutirame vo vrska so ovoj serijal toa e se.

Sponsored content



Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот