Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Омилена сцена од филмот

+7
*rock_star*
Twilight Freak
тами
ninny
ivanaaa
Ana
The.Cold.One
11 posters

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1Омилена сцена од филмот Empty Омилена сцена од филмот Чет Jул 02, 2009 4:13 pm

The.Cold.One

The.Cold.One
Администратор
Администратор

Тука кажувајте која ви е омилена сцена од филмот.

Мене онаа кога Бела ми кажува на Едвард дека знае што е тој - вампир.Таа на планината.

http://www.twilight-mk.org

2Омилена сцена од филмот Empty Re: Омилена сцена од филмот Чет Jул 02, 2009 6:59 pm

Ana

Ana
Администратор
Администратор

мене коа испаѓаат едвард и бела од колата на едвард он коа носи наочари Very Happy

3Омилена сцена од филмот Empty Re: Омилена сцена од филмот Пет Jул 03, 2009 8:13 am

ivanaaa

ivanaaa
Новороден вампир
Новороден вампир

Кога се бакнуваат Едвард и Бела за првпат во нејзината соба Smile

4Омилена сцена од филмот Empty Re: Омилена сцена од филмот Пет Jул 03, 2009 10:58 am

ninny

ninny
Администратор
Администратор

мене кога ке ја спаси од колата, кога ке искочи бела од неговата кола кај школото а он со наочари, кога прв пат ке се бацата......абе сите ми се најубави Crying or Very sad

5Омилена сцена од филмот Empty Re: Омилена сцена од филмот Пет Jул 10, 2009 2:44 pm

тами

тами
Новороден вампир
Новороден вампир

мене најубава ми е коа ќе ја спаси од тие кретените Smile хаха како го врти волвото Razz

6Омилена сцена од филмот Empty Re: Омилена сцена од филмот Пет Jул 10, 2009 4:25 pm

Twilight Freak

Twilight Freak
Новороден вампир
Новороден вампир

The.Cold.One напиша:


Мене онаа кога Бела ми кажува на Едвард дека знае што е тој - вампир.Таа на планината.
i menee

7Омилена сцена од филмот Empty Re: Омилена сцена од филмот Саб Aвг 01, 2009 2:21 pm

*rock_star*

*rock_star*
Новороден вампир
Новороден вампир

мене онаа кога ја спасува едвард бела од колата..тоа е најјако bounce

8Омилена сцена од филмот Empty Re: Омилена сцена од филмот Саб Aвг 08, 2009 3:54 am

ivanaaa

ivanaaa
Новороден вампир
Новороден вампир

И онаа сцена кога се на училиште и кога тој ке го фати јаболкото што ке и падне Smile

9Омилена сцена од филмот Empty Re: Омилена сцена од филмот Саб Aвг 08, 2009 8:52 pm

*rock_star*

*rock_star*
Новороден вампир
Новороден вампир

хахааа даааа таа е многу јака bounce

10Омилена сцена од филмот Empty Re: Омилена сцена од филмот Саб Aвг 29, 2009 10:01 am

Angela-An4i

Angela-An4i
Новороден вампир
Новороден вампир

Мене кога ке ја спаси од колата

11Омилена сцена од филмот Empty Re: Омилена сцена од филмот Чет Сеп 17, 2009 9:02 pm

nate<3tay

nate<3tay
Новороден вампир
Новороден вампир

aaa mene mi e najubava scenata koga ke ja bakne....najubav mi e tammuu

12Омилена сцена од филмот Empty Re: Омилена сцена од филмот Саб Сеп 19, 2009 1:34 am

The.Cold.One

The.Cold.One
Администратор
Администратор

Oнаа во креветот,или на матурата?

http://www.twilight-mk.org

13Омилена сцена од филмот Empty Re: Омилена сцена од филмот Саб Јан 02, 2010 1:34 am

elena flrodun

elena flrodun
Новороден вампир
Новороден вампир

MENE KOGA KE GO FATI JABOLKOTO SO KE I PADNI NA BELLA TAA MI E MNOGU INTERESNA SCENA!!!!!!!!!

_________________
Photobucket
I LOVE HIM!!!!!!!!!!!HI IS THE BEST!!!!!!!!!!!

14Омилена сцена од филмот Empty Re: Омилена сцена од филмот Нед Апр 10, 2011 11:00 pm

Edward Cullen

Edward Cullen
Новороден вампир
Новороден вампир

Omilena scena spored mene mi e koga e Edward vo Italija a Bela ke go bara i za malku toj nema da se pokaze na sonceto toa e taka dosta impresivno a taka interesni sceni mi se koga Edward ke ja predstavi Beta na svoeto semejstvo isto taka dosta interesna e scenata kade Edward i nudi brak i taka natau

Sponsored content



Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот